Doświadczony iluzjonista

Atrakcja dla firmy

Łukasz Grant należy do tych szczęściarzy, którzy pasję do sztuki pokazów iluzjonistycznych odziedziczyli po ojcu. W wieku 17 lat Łukasz zaczął prezentować swoje pokazy magiczne w klubach i restauracjach. Po dwóch latach postanowił stanąć w szranki z innymi iluzjonistami na kongresie iluzjonistów w Łodzi. Wystąpił z pokazem magii mikroefektów, który publiczność i jury nagrodziło oklaskami. Ku jego radości spłynął na niego deszcz nagród. Otrzymał I nagrodę w konkursie, pieniężną nagrodę ufundowaną przez iluzjonistkę ‚Ariadnę’ z USA i nagrodę Marka Zdrojewskiego. To był jego pierwszy sukces. Rok później, również na kongresie iluzjonistów w Łodzi, Łukasz sięgnął po pierwszą nagrodę w kategorii pokazu iluzji scenicznej.

iluzjonista-035

Od 2004 roku cyklicznie organizuje festiwal pokazów magicznych – „Magic Show”. Warszawa, Kielce, Lublin czy Olsztyn to tylko niektóre miasta, gdzie odbywały się gale pokazów iluzji.

Łukasz swoją sztukę prezentował na prywatnych bankietach z udziałem premiera. Konsekwencją przychylnych recenzji z jego pokazów iluzjonistycznych były liczne artykuły w gazetach i czasopismach oraz zaproszenia dla iluzjonisty do udziału w audycjach radiowych i programach telewizyjnych min. TV 4 ‚Joker’, ‚Reporter’, TVP1 ‚Rower Błażeja’, TVP3 ‚Obiektyw’, ‚Studio Weekend’, ‚Gość dnia’, TVN ‚Chwila prawdy’, itp.

Imponująca prezencja sceniczna Łukasza i tajemnicza osobowość iluzjonisty, w połączeniu z nienaganną techniką, wysunęła go ponad zwykłych wykonawców pokazów magii.

Współpracował przy konsultacjach do sztuk teatralnych:
ALICJA W KRAINIE CZARÓW” reż. Wojciech Kobrzyński – Białostocki Teatr Lalek
CHORY Z UROJENIA” reż. zbiorowa – Teatr 6. piętro Michała Żebrowskiego
CZARNOKSIĘŻNIK Z KRAINY OZ” reż. Ewa Piotrowska – Białostocki Teatr Lalek

Razem ze współpracownikami ma za sobą setki występów w kraju i za granicą, zapewniając niespotykaną rozrywkę przy pokazach iluzjonistycznych zarówno na wielkich scenach teatralnych, statkach wycieczkowych jak i podczas wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych, pokazów dla firm, plenerowych czy kameralnych przyjęć.